Otwarcie mostu w Mszanie

środa, 19 lipca 2023

17 lipca br. został oddany do użytku most w Mszanie, łączący dwa brzegi potoku Mszanka. W uroczystym przecięciu wstęgi wzięli udział burmistrz Dukli Andrzej Bytnar, przedstawiciel Wykonawcy i gospodarz wsi  Ewa Kaczmarska – Węckowska. W spotkaniu uczestniczyli także: sekretarz Gminy Dukla Piotr Świder, pracownicy Urzędu Miejskiego w Dukli prowadzący inwestycję z ramienia Inwestora, pracownicy Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, mieszkańcy wsi Mszana. Panie z KGW w Mszanie przygotowały dla uczestników drobny poczęstunek.

25 stycznia 2023 roku została podpisana umowa na realizacje zadania: „Rozbiórka i przebudowa mostu na potoku Mszanka..”, po rozstrzygnięciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym, z wykonawcą Rejonem Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o. w Krośnie. Czas realizacji zadania to 9 miesięcy od podpisania umowy z Wykonawcą. Most projektowała Makroforma Jan Gwiszcz ze Strzyżowa. 1 lutego br. przekazano plac budowy.

Całkowity koszt realizacji zadania wyniósł 493 084,40 zł, w tym dofinansowanie z Polskiego Ładu to 483 222,71 zł, wkład własny gminy Dukla wyniósł 9 861,69 zł.

Więcej zdjęć w galerii…

Kategoria: Aktualności

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.