W Iwoniczu w Ośrodku Pomocy Społecznej

środa, 6 czerwca 2012

W sobotę 26 maja grupa taneczna „Masteer’s” i  „Break-Boys” gościły w Iwoniczu w Ośrodku Pomocy Społecznej dla niepełnosprawnej fizycznie i umysłowo młodzieży.

 

Tańczyliśmy dla pensjonariuszy i Ich gości w ramach dwugodzinnego bloku występów. Parkietem było boisko sportowe wyłożone tartanem, więc tancerki nasze nie mogły wystąpić w szpilkach.  Zaczęły zatem w miękkich baletkach, które po kilku energiczniejszych ruchach lądowały poza „parkietem”. Skończyły na bosaka co dodatkowo rozbawiało i publiczność i zespół.

Break-Boys butów co prawda nie gubił, ale z trudem wykonywał na miękkiej nawierzchni ewolucje wymagające śliskiego parkietu.

Sprawiliśmy też radość rozdając pensjonariuszom przygotowane wcześniej kwiaty z  kolorowych  bloków technicznych.

 

Bawiliśmy w Iwoniczu prawie 6 godzin tańcząc z pensjonariuszami, grając w piłkę, kometkę, korzystając z urządzeń na placu zabaw i uczestnicząc w turnieju sportowym zakończonym przeciąganiem liny. Nikt z naszych nie wygrał, bo startowaliśmy w obu drużynach. Wygraną była świetna zabawa, tym świetniejsza, że nikt nie zwracał uwagi na ułomności  kolegów z drużyny, czy przeciwników. Brawo!!!

 

Więcej zdjęć w galerii…

Kategoria: Aktualności, Imprezy, Zespół Break Boys, Zespół Masters

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.