Lista uczestników VI Biegu „O Kwitnący Kalosz Sołtyski”

piątek, 11 Marzec 2016

LISTA UCZESTNIKÓW VI BIEGU O „KWITNĄCY KALOSZ SOŁTYSKI” MSZANA
1 września 2018

Lp Nazwisko Imię Adres
1 Ferfecki Paweł Ropczyce
2 Cichy Ireneusz Bochnia
3 Różycka Dorota Jasło
4 Prażmowski Daniel Dębica
5 Spirała Janusz Rzeszów
6 Dąbrowska Agnieszka Sanok
7 Ćwiąkała Michał Zarszyn
8 Amrożkiewicz-Gromek Judyta Sanok
9 Rościński Franciszek Sanok
10 Foryś Włodzimierz Jasło
11 Langos Józef Wróblik Królewski
12 Szubert Michał
13 Maziejuk Wawrzyniec Mszana
14 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów
15 Czerwonka Monika Leżajsk
16 Podlasek Kamila Dębica
17 Kolanko Michał Krościenko Wyżne
18 Wiatr Sylwia Łęg Tarnowski
19 Broniec Dariusz Zawada
20 Witalis Michał Jasło
21 Podraza Marek Gorlice
22 Wędrychowicz Grzegorz
23 Przybysz Przemysław Dobieszyn
24 Cyran Andrzej Nowy Żmigród
25 Malaga Wiktoria Podegrodzie
26 Malaga Barbara Podegrodzie
27 Malaga Bogdan Podegrodzie
28 Przepióra Ryszard Gorlice
29 Karlak Halina
30 Czyżykiewicz Piotr Gorlice
31 Lejko Piotr Rzeszów
32 Giergut Agata Jasło
33 Zajchowski Marek Moderówka
34 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne
35 Ćwiąkała Halina Krosno
36 Cichoń Marcin
37 Latała Krzysztof Krajków
38 Zajdel Maciej Zadwór
39 Owoc Krystian
40 Karwan Zbigniew Lublin
41 Araśkiewicz Stanisław Bełchatów
42 Baran Mateusz Szymbark
43 Brendzowski Adam Solina
44 Gotfryd Adam Jasło
45 Fiogiel-Pawłowska Agnieszka
46 Górka Marcin Jodłownik
47 Pelczar Wojciech Dobieszyn
48 Kozioł Wiesław
49 Cieślak Paweł Łódź
50 Roś Martyna Nawsie Kołaczyckie
51 Gleń Robert Jedlicze
52 Wojna Iwona Ropica Polska
53 Belko Andrzej Gorlice
54 Rosłoński Szymbark
55 Maciąg Alina Sandomierz
56 Zawół Paweł Stalowa Wola
57 Janocha Paweł Dobieszyn
58 Balicki Jacek Łódź
59 Lewicki Bogdan Łódź
60 Samborska Anna Lipinki
61 Pyż Dagmara
62 Pyż Patryk
63 Cioch Marcin
64 Samborska Weronika
65 Karaś Sylwia Lubatowa
66 Szwast Jerzy Nadole
67 Fyda Mariusz Bobowa
68 Guzik Grzegorz
69 Cichowski Mieczysław
70 Chmielowiec Daniel Szymbark
71 Bielik Radek Kraków
72 Jarema Marek Kraków
73 Gądela Grzegorz Krosno
74 Bieszczad Mateusz Wojaszówka
75 Sanocki Marcin Jedlicze
76 Wojnar Sylwester Krosno
77 Rodzinka Jan Zręcin
78 Stopa Monika Warszawa
79 Stopa Tomasz Warszawa
80 Błaż Mateusz Kombornia
81 Reczkowski Andrzej Nienaszów
82 Martowicz Justyna Rzeszów
83 Florek Marcin
84 Baran Konrad Szymbark
85 Garski Kryspin Bytów
86 Garska Joanna Bytów
87 Jabłońska-Gabrysiak Iwona Łowicz
88 Szymczyk Grzegorz Mszana
89 Szymczyk Marta Mszana
90 Zdeb Krzysztof
91 Smolik Bartosz
92 Toropiła Ewelina Olchowiec
93 Bieszczad Ilona Wojaszówka
94 Heliński Jacek Krosno
95 Furman Katarzyna Długie
96 Furman Krystyna Długie
97 Mróz Kamil Dobieszyn
98 Józefczyk Tomasz
99 Gancarski Marcin Frysztak
100 Zajdel Łukasz
101 Jasłowska Justyna Poręby