Lista uczestników V Biegu „O Kwitnący Kalosz Sołtyski”

piątek, 11 Marzec 2016

LISTA UCZESTNIKÓW V BIEGU O „KWITNĄCY KALOSZ SOŁTYSKI” MSZANA
2 września 2017

Lp Nazwisko Imię Adres
1. Bożek Grzegorz Krosno
2. Ćwiąkała Michał Zarszyn
3. Prażmowski Daniel Dębica
4. Amrożkiewicz Patrycja Nowe Brusno
5. Amrożkiewicz-Gromek Judyta Sanok
6. Foryś Włodzimierz Jasło
7. Rosłoński Grzegorz Szymbark
8. Olinyk Oleh Lwów
9. Golonka Mateusz Gorlice
10. Maziejuk Wawrzyniec Mszana
11. Cieślak Paweł Łódź
12. Cichy Ireneusz Bochnia
13. Rutkowski Łukasz Krosno
14. Rzeźnik Paweł Warka
15. Szalacha Tomasz Pogwizdów Nowy
16. Bielski Roman Potok
17. Bełko Andrzej Gorlice
18. Karaś Sylwia Kombornia
19. Wojna Iwona Ropica Polska
20. Patla Ewa Krosno
21. Jagieła Dominik Krosno
22. Bilik Wojciech Krosno
23. Spirała Janusz Rzeszów
24. Bożętka Waldemar
25. Rybka Sławomir Dębica
26. Podraza Marek Gorlice
27. Szymczyk Grzegorz Mszana
28. Pięta Leszek Trzcinica
29. Kustroń Adam Krosno
30. Sanocki Marcin Jedlicze
31. Krukar Adam Iwonicz
32. Ryznar Jarosław Jasło
33. Dybaś Jerzy Jasło
34. Samborska Anna Lipinki
35. Heliński Jacek Krosno
36. Kozioł Wiesław  
37. Rutkowski Łukasz Krosno
38. Kułak Rafał Bełchatów
39. Świątek Agnieszka Świerzowa Polska
40. Areśkiewicz Stanisław Bełchatów
41. Bobula Judyta Dukla
42. Szwast Jerzy Nadole
43. Jarmo Leopold Gorlice
44. Uram Wojciech Jaszczew
45. Kin Rafał Odrzykoń
46. Woźnicka Elżbieta Łódź
47. Lewicki Bogdan Łódź
48. Sobstyl Mateusz Bielsko Biała
49. Sieracka Aleksandra Bielsko Biała
50. Sieracki Mateusz Bielsko Biała
51. Janocha Paweł Dobieszyn
52. Kardasz Marek Polańczyk
53. Gądela Grzegorz Krosno
54. Balicki Jacek Łódź
55. Gleń Robert Jedlicze
56. Sikorski Radosław Ząbki
57. Kurowski Mateusz Zręcin
58. Winiarski Karol Żeglce
59. Krzemiński Krzysztof
60. Kawka Andrzej Warszawa
61. Zdeb Krzysztof Wrocanka
62. Brela Jakub
63. Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń
64. Grzechynka Agnieszka Kraków
65. Wojnar Sylwester Krosno
66. Dąbrowska Agnieszka Sanok
67. Stankiewicz Jacek Dukla
68. Szymczyk Marta Mszana
69. Majcherczyk Krzysztof Warszawa
70. Bieszczad Iwona Wojaszówka
71. Bieszczad Mateusz Wojaszówka